DX-5R5V473U
Elna AmericaElna America
DX-5R5V473U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DX-5R5V473U
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
Podatkovni listi: DX-5R5V473U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DX-5R5V473U
Številka dela DX-5R5V473U Proizvajalec Elna America
Opis CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71917 pcs Podatkovni list DX-5R5V473U.pdf
Napetost - ocenjena 5.5V Toleranca -20%, +80%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.453" Dia (11.50mm)
Serija DX Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can - Vertical Druga imena 604-1029
DX5R5V473U
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 Ohm
natančen opis 47mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 120 Ohm 1000 Hrs @ 70°C Zmogljivost 47mF