PVH-10V121MG70E-R2
Elna AmericaElna America
PVH-10V121MG70E-R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVH-10V121MG70E-R2
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: PVH-10V121MG70E-R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PVH-10V121MG70E-R2
Številka dela PVH-10V121MG70E-R2 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66251 pcs Podatkovni list PVH-10V121MG70E-R2.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PVH
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.53A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 604-1200-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 27 mOhm natančen opis 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose