RFS-16V221MH5#5
Elna AmericaElna America
RFS-16V221MH5#5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-16V221MH5#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.RFS-16V221MH5#5.pdf2.RFS-16V221MH5#5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-16V221MH5#5
Številka dela RFS-16V221MH5#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257126 pcs Podatkovni list 1.RFS-16V221MH5#5.pdf2.RFS-16V221MH5#5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija RFS, SILMIC II Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 385mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 604-1114
RFS16V221MH5#5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF