RFS-25V102MJ8#5
Elna AmericaElna America
RFS-25V102MJ8#5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-25V102MJ8#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.RFS-25V102MJ8#5.pdf2.RFS-25V102MJ8#5.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-25V102MJ8#5
Številka dela RFS-25V102MJ8#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79690 pcs Podatkovni list 1.RFS-25V102MJ8#5.pdf2.RFS-25V102MJ8#5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija RFS, SILMIC II Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.575A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 604-1059
RFS-25V102MJ8#
RFS25V102MJ8#5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF