RFS-35V221MI6#5
Elna AmericaElna America
RFS-35V221MI6#5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-35V221MI6#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.RFS-35V221MI6#5.pdf2.RFS-35V221MI6#5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-35V221MI6#5
Številka dela RFS-35V221MI6#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126648 pcs Podatkovni list 1.RFS-35V221MI6#5.pdf2.RFS-35V221MI6#5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija RFS, SILMIC II Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 604-1066
RFS-35V221MI6#
RFS35V221MI6#5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF