500DCAA166M000ACFR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500DCAA166M000ACFR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Podatkovni listi: 500DCAA166M000ACFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500DCAA166M000ACFR
Številka dela 500DCAA166M000ACFR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 58668 pcs Podatkovni list 500DCAA166M000ACFR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si500D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 166MHz
natančen opis 166MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 16.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10.7mA Osnovni resonator Crystal