500DRAC200M000ACF
pregled izdelka
Številka dela: 500DRAC200M000ACF
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Podatkovni listi: 500DRAC200M000ACF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 500DRAC200M000ACF
Številka dela 500DRAC200M000ACF Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 41806 pcs Podatkovni list 500DRAC200M000ACF.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si500D
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod SSTL
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 200MHz
natančen opis 200MHz XO (Standard) SSTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 26.7mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1.9mA Osnovni resonator MEMS