500DVAC32M7680ACFR
pregled izdelka
Številka dela: 500DVAC32M7680ACFR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Podatkovni listi: 500DVAC32M7680ACFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500DVAC32M7680ACFR
Številka dela 500DVAC32M7680ACFR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 84300 pcs Podatkovni list 500DVAC32M7680ACFR.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si500D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 32.768MHz
natančen opis 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 36mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1.9mA Osnovni resonator Crystal