500SAAA33M2800ACF
pregled izdelka
Številka dela: 500SAAA33M2800ACF
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Podatkovni listi: 500SAAA33M2800ACF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 500SAAA33M2800ACF
Številka dela 500SAAA33M2800ACF Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 81917 pcs Podatkovni list 500SAAA33M2800ACF.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si500S
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 33.28MHz
natančen opis 33.28MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 24mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10.7mA Osnovni resonator Crystal