501ACA10M0000DAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501ACA10M0000DAF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 501ACA10M0000DAF
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 501ACA10M0000DAF
Številka dela 501ACA10M0000DAF Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4374 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 3.6 V Tip CMEMS®
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija Si501
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena 336-2878 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 2.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 2.5mA