510BBA155M520BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
510BBA155M520BAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 510BBA155M520BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 510BBA155M520BAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 510BBA155M520BAG
Številka dela 510BBA155M520BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28346 pcs Podatkovni list 510BBA155M520BAG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si510
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 336-2715 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 155.52MHz
natančen opis 155.52MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 23mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA Osnovni resonator Crystal