510RCA148M500BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 510RCA148M500BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O
Podatkovni listi: 510RCA148M500BAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 510RCA148M500BAG
Številka dela 510RCA148M500BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 21293 pcs Podatkovni list 510RCA148M500BAG.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si510
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 26mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA Osnovni resonator Crystal