511BBA74M2500AAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
511BBA74M2500AAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511BBA74M2500AAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 511BBA74M2500AAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511BBA74M2500AAG
Številka dela 511BBA74M2500AAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30332 pcs Podatkovni list 511BBA74M2500AAG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si511
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 336-2777 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 74.25MHz
natančen opis 74.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 23mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
511BBA50M0000AAGR
511BBA50M0000AAGR
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Na zalogi: 30977 pcs
Prenesi: 511BBA50M0000AAGR.pdf
RFQ
511BBA74M2500AAGR
511BBA74M2500AAGR
Opis: OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD