511FBA74M2500AAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511FBA74M2500AAGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 511FBA74M2500AAGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511FBA74M2500AAGR
Številka dela 511FBA74M2500AAGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32315 pcs Podatkovni list 511FBA74M2500AAGR.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si511
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 74.25MHz natančen opis 74.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 23mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA
Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
511FBB-ABAG
511FBB-ABAG
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: OSC PROG LVDS 2.5V 25PPM EN/DS
Na zalogi: 27602 pcs
Prenesi: 511FBB-ABAG.pdf
RFQ
511FBA62M5000AAGR
511FBA62M5000AAGR
Opis: SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Na zalogi: 28840 pcs
Prenesi: 511FBA62M5000AAGR.pdf
RFQ
511FBA74M2500AAG
511FBA74M2500AAG
Opis: OSCILLATOR XO 74.25MHZ LVDS SMD