511JAA20M0000BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511JAA20M0000BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Podatkovni listi: 511JAA20M0000BAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511JAA20M0000BAG
Številka dela 511JAA20M0000BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 30178 pcs Podatkovni list 511JAA20M0000BAG.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si511
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 23mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA Osnovni resonator Crystal