511JBA200M000BAG
pregled izdelka
Številka dela: 511JBA200M000BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Podatkovni listi: 511JBA200M000BAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511JBA200M000BAG
Številka dela 511JBA200M000BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 21609 pcs Podatkovni list 511JBA200M000BAG.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si511
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 336-5257
511JBA200M000BAG-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 23mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA