511QBA25M0000BAG
pregled izdelka
Številka dela: 511QBA25M0000BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Podatkovni listi: 511QBA25M0000BAG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 511QBA25M0000BAG
Številka dela 511QBA25M0000BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 27294 pcs Podatkovni list 511QBA25M0000BAG.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si511
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 25MHz
natančen opis 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 26mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 18mA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
511QBB-AAAG
511QBB-AAAG
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: OSC PROG CMOS 2.5V 25PPM EN/DS
Na zalogi: 25074 pcs
Prenesi: 511QBB-AAAG.pdf
RFQ
511QBB-BAAG
511QBB-BAAG