515ACA148M350AAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 515ACA148M350AAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1-
Podatkovni listi: 515ACA148M350AAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 515ACA148M350AAG
Številka dela 515ACA148M350AAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 10638 pcs Podatkovni list 515ACA148M350AAG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si515
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 148.35MHz
natančen opis 148.35MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 46mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm