515CDAM134200BAG
pregled izdelka
Številka dela: 515CDAM134200BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1-
Podatkovni listi: 515CDAM134200BAG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 515CDAM134200BAG
Številka dela 515CDAM134200BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 27010 pcs Podatkovni list 515CDAM134200BAG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si515
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.052" (1.33mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 1.342kHz
natančen opis 1.342kHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 29mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm