516BHA000260BAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 516BHA000260BAGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka VCXO; DIFF/SE; DUAL FREQ; 0.1-25
Podatkovni listi: 516BHA000260BAGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 516BHA000260BAGR
Številka dela 516BHA000260BAGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; DUAL FREQ; 0.1-25 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 11238 pcs Podatkovni list 516BHA000260BAGR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si516
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina 0.052" (1.33mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Frekvenca - izhod 4 -
Frekvenca - izhod 3 - Frekvenca - izhod 2 -
Frekvenca - izhod 1 148.35165MHz, 148.5MHz natančen opis LVDS VCXO Pin Configurable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 26mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA