530AC622M080DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
530AC622M080DGR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 530AC622M080DGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 530AC622M080DGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 530AC622M080DGR
Številka dela 530AC622M080DGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3582 pcs Podatkovni list 530AC622M080DGR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si530
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 336-5628-2
530AC622M080DGR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±7ppm Pogostost 622.08MHz
natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 121mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA Osnovni resonator Crystal