531AB622M080DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 531AB622M080DG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Podatkovni listi: 531AB622M080DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 531AB622M080DG
Številka dela 531AB622M080DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4792 pcs Podatkovni list 531AB622M080DG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si531
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 622.08MHz
natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 121mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA Osnovni resonator Crystal