531AC622M080DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
531AC622M080DGR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 531AC622M080DGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 531AC622M080DGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 531AC622M080DGR
Številka dela 531AC622M080DGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4507 pcs Podatkovni list 531AC622M080DGR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si531
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±7ppm
Pogostost 622.08MHz natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 121mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA