531BC000127DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 531BC000127DG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Podatkovni listi: 531BC000127DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 531BC000127DG
Številka dela 531BC000127DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3136 pcs Podatkovni list 531BC000127DG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si531
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 336-5286
531BC000127DG-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±7ppm
Pogostost 127kHz natančen opis 127kHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 98mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA