531BC622M080DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
531BC622M080DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 531BC622M080DG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 531BC622M080DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 531BC622M080DG
Številka dela 531BC622M080DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3508 pcs Podatkovni list 531BC622M080DG.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si531
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 336-2843 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±7ppm Pogostost 622.08MHz
natančen opis 622.08MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 98mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
531BC62M5000DGR
531BC62M5000DGR
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Na zalogi: 9107 pcs
Prenesi: 531BC62M5000DGR.pdf
RFQ
531BC622M080DGR
531BC622M080DGR
Opis: OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD