532FA000260DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 532FA000260DG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka DUAL FREQUENCY XO, OE PIN 2
Podatkovni listi: 532FA000260DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 532FA000260DG
Številka dela 532FA000260DG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis DUAL FREQUENCY XO, OE PIN 2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 9266 pcs Podatkovni list 532FA000260DG.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si532
Pakiranje Tray Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Frekvenca - izhod 4 -
Frekvenca - izhod 3 - Frekvenca - izhod 2 148.5MHz
Frekvenca - izhod 1 148.35165MHz natančen opis LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 98mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA
Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
532FA000179DGR
532FA000179DGR
Proizvajalci: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis: DUAL FREQUENCY XO, OE PIN 2
Na zalogi: 4421 pcs
Prenesi: 532FA000179DGR.pdf
RFQ
532F BK078
532F BK078
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: 532F BLACK 25 PC/PKG
Na zalogi: 4912 pcs
Prenesi: 532F BK078.pdf