545AAA312M500BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
545AAA312M500BAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 545AAA312M500BAG
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 545AAA312M500BAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 545AAA312M500BAG
Številka dela 545AAA312M500BAG Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10825 pcs Podatkovni list 545AAA312M500BAG.pdf
Napetost - oskrba 2.5V, 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija Si545
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 336-4017 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.28mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 312.5MHz
natančen opis 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V, 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 103mA (Typ)
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 68mA (Typ) Osnovni resonator Crystal