550BE19M2000DGR
pregled izdelka
Številka dela: 550BE19M2000DGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1
Podatkovni listi: 550BE19M2000DGR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 550BE19M2000DGR
Številka dela 550BE19M2000DGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 10-1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6485 pcs Podatkovni list 550BE19M2000DGR.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si550
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 19.2MHz
natančen opis 19.2MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 108mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 75mA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±25ppm