570BCB001084DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 570BCB001084DGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 570BCB001084DGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 570BCB001084DGR
Številka dela 570BCB001084DGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3002 pcs Podatkovni list 570BCB001084DGR.pdf
Napetost - oskrba 2.97 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si570
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Funkcija Enable/Disable (Reprogrammable) Stabilnost frekvence ±7ppm
Pogostost 100MHz natančen opis 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.97 V ~ 3.63 V Enable/Disable (Reprogrammable) 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 108mA Osnovni resonator Crystal