570JAC001712DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 570JAC001712DGR
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka OSC XO 33.33333MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 570JAC001712DGR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 570JAC001712DGR
Številka dela 570JAC001712DGR Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis OSC XO 33.33333MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8640 pcs Podatkovni list 570JAC001712DGR.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 1.89 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Si570
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Funkcija Enable/Disable (Reprogrammable) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 33.33333MHz natančen opis 33.33333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 1.89 V Enable/Disable (Reprogrammable) 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 98mA Osnovni resonator Crystal