EFM32G880F128-QFP100T
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFM32G880F128-QFP100T
Proizvajalec / znamka: Energy Micro (Silicon Labs)
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi: 1.EFM32G880F128-QFP100T.pdf2.EFM32G880F128-QFP100T.pdf3.EFM32G880F128-QFP100T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EFM32G880F128-QFP100T
Številka dela EFM32G880F128-QFP100T Proizvajalec Energy Micro (Silicon Labs)
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.85 V ~ 3.8 V Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Hitrost 32MHz Serija Gecko
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena EFM32G880F128-QFP100-T
EFM32G880F128-T
EFM32G880F128-T-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 86
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 Gecko Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)