B39121B3886H310
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B39121B3886H310
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 121MHZ 10SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B39121B3886H310
Številka dela B39121B3886H310 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 121MHZ 10SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4889 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 10.2dB Višina (maks.) 0.058" (1.48mm)
Frekvenca - Center 121MHz Bandwidth 3.5MHz