B39142B1675B510
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B39142B1675B510
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 1.42GHZ 8SMD
Podatkovni listi: B39142B1675B510.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B39142B1675B510
Številka dela B39142B1675B510 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 1.42GHZ 8SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4671 pcs Podatkovni list B39142B1675B510.pdf
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija B1675
Ocene - Paket / primer 8-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 4.6dB
Višina (maks.) 0.048" (1.22mm) Frekvenca - Center 1.42GHz
Bandwidth 68MHz Aplikacije General Purpose