B39201B5045H510
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B39201B5045H510
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 201MHZ 10SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B39201B5045H510
Številka dela B39201B5045H510 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 201MHZ 10SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3982 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.524" L x 0.256" W (13.30mm x 6.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 4.4dB Višina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Center 201MHz Bandwidth 290kHz