B39389K9356M100
pregled izdelka
Številka dela: B39389K9356M100
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP
Podatkovni listi: B39389K9356M100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B39389K9356M100
Številka dela B39389K9356M100 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5201 pcs Podatkovni list B39389K9356M100.pdf
Velikost / dimenzija 0.681" L x 0.154" W (17.30mm x 3.90mm) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 5-SIP
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 10.6dB
Višina (maks.) 0.343" (8.70mm) Frekvenca - Center 38.9MHz