B39431R1900A310
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B39431R1900A310
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 6SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B39431R1900A310
Številka dela B39431R1900A310 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105308 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija R1900
Ocene AEC-Q200 Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena R1900 Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 1.4dB Višina (maks.) 0.043" (1.10mm)