B39871B3941H110
pregled izdelka
Številka dela: B39871B3941H110
Proizvajalec / znamka: Epcos / RF360
Opis izdelka FILTER SAW 868.95MHZ 6SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B39871B3941H110
Številka dela B39871B3941H110 Proizvajalec Epcos / RF360
Opis FILTER SAW 868.95MHZ 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74196 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija *
Ocene AEC-Q200 Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena B3941 Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 3.2dB Višina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Frekvenca - Center 868.95MHz Bandwidth -