C-2 96.0060KC-P
EpsonEpson
C-2 96.0060KC-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C-2 96.0060KC-P
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 96.0060KHZ 11PF T/H
Podatkovni listi: 1.C-2 96.0060KC-P.pdf2.C-2 96.0060KC-P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C-2 96.0060KC-P
Številka dela C-2 96.0060KC-P Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 96.0060KHZ 11PF T/H Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4936 pcs Podatkovni list 1.C-2 96.0060KC-P.pdf2.C-2 96.0060KC-P.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Serija C-2 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical Can, Radial
Druga imena C-2 96.006KC-P
SE3332
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 11pF
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence -
Pogostost 96.006kHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 kOhms
natančen opis 96.006kHz ±20ppm Crystal 11pF 12 kOhms Cylindrical Can, Radial
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C-2 78.0000KC-P
C-2 78.0000KC-P
Proizvajalci: Epson
Opis: CRYSTAL 78.0000KHZ 11PF T/H