FC-12M 32.7680KA-A0
EpsonEpson
FC-12M 32.7680KA-A0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FC-12M 32.7680KA-A0
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD
Podatkovni listi: 1.FC-12M 32.7680KA-A0.pdf2.FC-12M 32.7680KA-A0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FC-12M 32.7680KA-A0
Številka dela FC-12M 32.7680KA-A0 Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133154 pcs Podatkovni list 1.FC-12M 32.7680KA-A0.pdf2.FC-12M 32.7680KA-A0.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Serija FC-12M Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena SER4129CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Load Capacitance 12.5pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence - Pogostost 32.768kHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 kOhms natančen opis 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead