MC-146 32.7680KA-A5: ROHS
EpsonEpson
MC-146 32.7680KA-A5: ROHS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC-146 32.7680KA-A5: ROHS
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD
Podatkovni listi: 1.MC-146 32.7680KA-A5: ROHS.pdf2.MC-146 32.7680KA-A5: ROHS.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC-146 32.7680KA-A5: ROHS
Številka dela MC-146 32.7680KA-A5: ROHS Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Serija MC-146 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, Flat Leads
Druga imena 822090
MC-146 32.7680KA-A5 ROHS
MC-146 32.7680KA-A5: ROHS-ND
MC-146 32.7680KA-A5:ROHS
MC-146 32.7680KA-A5:ROHS-ND
Q13MC1461000200
SER4302TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 12.5pF Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence - Pogostost 32.768kHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 kOhms natančen opis 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Leads
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC-146 32.7680KA-A
MC-146 32.7680KA-A
Proizvajalci: Epson
Opis: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD