MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
EpsonEpson
MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Številka dela MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)
Serija MC-405 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SOJ, 2.29mm pitch