SG-51PTJ 32.7680MC
EpsonEpson
SG-51PTJ 32.7680MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SG-51PTJ 32.7680MC
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka OSC XO 32.768MHZ TTL PC PIN
Podatkovni listi: 1.SG-51PTJ 32.7680MC.pdf2.SG-51PTJ 32.7680MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SG-51PTJ 32.7680MC
Številka dela SG-51PTJ 32.7680MC Proizvajalec Epson
Opis OSC XO 32.768MHZ TTL PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5117 pcs Podatkovni list 1.SG-51PTJ 32.7680MC.pdf2.SG-51PTJ 32.7680MC.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.250" W (19.81mm x 6.36mm) Serija SG-51