TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3
EpsonEpson
TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka OSC VCTCXO 28.9740MHZ SNWV SMD
Podatkovni listi: TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3
Številka dela TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3 Proizvajalec Epson
Opis OSC VCTCXO 28.9740MHZ SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4518 pcs Podatkovni list TG2016SBN 28.9740M-PCGNDM3.pdf
Napetost - oskrba 2.6 V ~ 3.3 V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija TG2016SBN
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Sine Wave
Druga imena SER4159CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±500ppb
Pogostost 28.974MHz natančen opis 28.974MHz VCTCXO Sine Wave Oscillator 2.6 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 1.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -