VG-4531CB 61.4400M-GGCT3
EpsonEpson
VG-4531CB 61.4400M-GGCT3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VG-4531CB 61.4400M-GGCT3
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka OSC VCXO 61.44MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: VG-4531CB 61.4400M-GGCT3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VG-4531CB 61.4400M-GGCT3
Številka dela VG-4531CB 61.4400M-GGCT3 Proizvajalec Epson
Opis OSC VCXO 61.44MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5299 pcs Podatkovni list VG-4531CB 61.4400M-GGCT3.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija VG-4531CB
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena SER3743DKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence -
Pogostost 61.44MHz natančen opis 61.44MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 15mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm