27XT3120250
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 27XT3120250
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BARBED FASTENER 0.410" NYLON BLK
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 27XT3120250
Številka dela 27XT3120250 Proizvajalec Essentra Components
Opis BARBED FASTENER 0.410" NYLON BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 878270 pcs Podatkovni list
Tip Barbed Fastener Serija XT
Dolžina zakovice 0.410" (10.41mm) Premer zakovice -
Druga imena RPC6323 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diameter premera 0.312" (7.93mm)
Višina glave 0.100" (2.54mm) Premer glave 0.874" (22.20mm)
Grip Range 0.062" ~ 0.250" (1.58mm ~ 6.35mm) natančen opis Barbed Fastener 0.062" ~ 0.250" (1.58mm ~ 6.35mm) Grip Range Nylon