CBS-TMM-16-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CBS-TMM-16-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBS-TMM-16-01
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CBS THR MALE-MALE 1" NYLON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBS-TMM-16-01
Številka dela CBS-TMM-16-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBS THR MALE-MALE 1" NYLON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126147 pcs Podatkovni list
Debelina podporne plošče - Podaljšajte premer odprtine -
Serija CBS-TMM Druga imena 21067051
CBSTMM1601
Tip montaže Threaded Stud Debelina montažne plošče -
Premer montažne odprtine - Material Nylon
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 1.600" (40.64mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Type Threaded Stud
Lastnosti 6-32 Thread natančen opis Board Support Threaded Stud / Threaded Stud Nylon 1.000" (25.40mm) 1"
Med višino plošče 1.000" (25.40mm) 1"