GRO125121A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO125121A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRO125121A
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka GROMMET 1.000" PVC BLACK
Podatkovni listi: 1.GRO125121A.pdf2.GRO125121A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRO125121A
Številka dela GRO125121A Proizvajalec Essentra Components
Opis GROMMET 1.000" PVC BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109090 pcs Podatkovni list 1.GRO125121A.pdf2.GRO125121A.pdf
Serija GRO Debelina plošče 0.125" (3.18mm)
Mere izreza plošče Circular - 1.250" (31.75mm) Druga imena GRO125121A-ND
RPC4110
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Lastnosti Weather Resistant Premer - znotraj 1.000" (25.40mm)
natančen opis Circular - 1.250" (31.75mm) Grommet 1.000" (25.40mm) Black Barva Black