HSM4-8-32-2
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSM4-8-32-2
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM
Podatkovni listi: HSM4-8-32-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSM4-8-32-2
Številka dela HSM4-8-32-2 Proizvajalec Essentra Components
Opis HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30954 pcs Podatkovni list HSM4-8-32-2.pdf
Utež - Tip Hex Standoff
Navoj / brez oznake Threaded Serija HSM
Vijak, velikost navoja M4 Obloga -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 1.496" (38.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Male, Female
Lastnosti - Premer - zunaj 0.315" (8.00mm) Hex
Premer - znotraj - natančen opis Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 1.260" (32.00mm) Natural
Barva Natural Med višino plošče 1.260" (32.00mm)