MDLSP1-18M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP1-18M-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDLSP1-18M-01
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM
Podatkovni listi: MDLSP1-18M-01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDLSP1-18M-01
Številka dela MDLSP1-18M-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 300458 pcs Podatkovni list MDLSP1-18M-01.pdf
Debelina podporne plošče 0.065" (1.65mm) Podaljšajte premer odprtine 0.098" (2.50mm)
Serija MDLSP1 Druga imena 61054083
MDLSP1-18M-01-ND
MDLSP118M01
RP914
Tip montaže Snap Lock Debelina montažne plošče 0.065" (1.65mm)
Premer montažne odprtine 0.098" (2.50mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina - na splošno 0.996" (25.30mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Snap Lock Lastnosti -
natančen opis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.709" (18.00mm) Med višino plošče 0.709" (18.00mm)