MDLSP2-18M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP2-18M-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDLSP2-18M-01
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM
Podatkovni listi: MDLSP2-18M-01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MDLSP2-18M-01
Številka dela MDLSP2-18M-01 Proizvajalec Essentra Components
Opis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294637 pcs Podatkovni list MDLSP2-18M-01.pdf
Debelina podporne plošče 0.065" (1.65mm) Podaljšajte premer odprtine 0.138" (3.50mm)
Serija MDLSP2 Druga imena 61054094
MDLSP2-18M-01-ND
MDLSP218M01
RPC4328
Tip montaže Snap Lock Debelina montažne plošče 0.065" (1.65mm)
Premer montažne odprtine 0.138" (3.50mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina - na splošno 1.075" (27.30mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Snap Lock Lastnosti -
natančen opis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.709" (18.00mm) Med višino plošče 0.709" (18.00mm)